Kinkekaardist

card

Mis on Partner e-kinkekaart?

Partner e-kinkekaart on kõige kiirem ja mugavam võimalus kingi tegemiseks.

Kuidas kinkida?

1. Vali meelepärane kujundus
2. Määra kingi summa
3. Sisesta kingisaaja e-posti aadress
4. Maksa internetipangas

Nii lihtne ongi.
Kingisaaja e-postkasti jõuab Sinu soovidega e-kinkekaart.

Partner e-kinkekaardiga maksmiseks ei pea kinkekaarti välja trükkima. Iseteeninduskassas maksmiseks ava kinkekaart nutitelefonis ja vali kassaekraanilt makseviisiks Partner kinkekaart. Seejärel suuna telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood iseteeninduskassa skanneri poole. Tavakassas anna Partner e-kinkekaardiga maksmise soovist teada klienditeenindajale ning seejärel suuna telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood kassa skanneri poole.

Soovi korral on võimalik e-kinkekaart välja printida või Partner e-kinkekaardi ID-numbri alusel vahetada plastist Partner kinkekaardi vastu Kaubamaja, Selveri või Delice’i infoletis.

Partner e-kinkekaarti saab kasutada maksmiseks Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes üle Eesti. Kinkekaardil olevat summat ei pea korraga ära kulutama – võid selle ära jagada mitme ostu vahel.

Vaata väljasaadetava kirja ja Partner e-kinkekaardi näidist:
Kirja näidis
Partner e-kinkekaardi näidis

Tutvu kasutustingimustega siin.

Osta e-kinkekaart

card

Mis on Partner kinkekaart?

Partner kinkekaart on nagu vana hea kinkekaart. Magnetribaga plastikkaart ei lähe katki, see mahub rahakoti vahele ning sellega saab saldo ulatuses oste sooritada.

Kaarti saab osta ja sellega tasuda Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes üle Eesti. Kinkekaardi väärtuse saad määrata ise vahemikus 5–3000 €. Partner kinkekaardi teeb eriliseks ka pikk kehtivusaeg, lausa 3 aastat.

Tutvu kasutustingimustega siin.

Kontrolli saldot ja kehtivusaega

Kui palju on mul kinkekaardil raha ja kaua see kehtib?

Kontrolli saldot ja kehtivusaega

Küsimused, mis Sul võivad tekkida:

 • Mis on Partner kinkekaart?

  Partner kinkekaart on plastist kinkekaart, mis kehtib Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes üle Eesti. Plastist Partner kinkekaardi teeb eriliseks see, et sellega saab saldo ulatuses mitu korda maksta ning see kehtib 3 aastat.

 • Mis väärtuses Partner kinkekaarte saab osta?

  Müügil on 10 €, 30 € ja 50 € fikseeritud väärtusega kaardid ning määramata väärtusega kaart, kuhu saad teha ühekordse rahalise sissemakse vahemikus 10–3000 €, täiseurodes.

 • Kus Partner kinkekaarte osta saab?

  Partner kinkekaarte saab osta Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes üle Eesti. Määramata väärtusega kaarte ei saa osta Selveri ja Delice’i tavakassades ning Kaubamaja toidumaailmas. Partner kinkekaarte ei saa osta teiste kinkekaartide ja boonuspunktide eest ning SelveEkspressi, DeliceEkspressi ja PartnerEkspressi kassades.

 • Kus Partner kinkekaardiga maksta saab?

  Partner kinkekaardiga saab tasuda Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes kaardil oleva saldo ulatuses kõikide kaupade eest. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut Partner kinkekaarti. Partner kinkekaardiga on võimalik tasuda tavakassades kui ka Selveri, Delice´i ja Partner ekspresskassades. E-poodides Partner kinkekaardiga maksta ei saa.

 • Mis on Partner e-kinkekaart?

  Partner e-kinkekaart on nagu tavaline kinkekaart, aga selle saad kingisaajale saata e-postiga. Partner e-kinkekaardi saatmine on lihtne ning võtab kõigest 5 minutit – vali sobiv kujundus, määra kingi suurus, sisesta kingisaaja kontaktid ning maksa internetipangas. Partner e-kinkekaarte saad saata www.partnerkaart.ee nii arvuti, telefoni kui ka tahvelarvutiga. Partner e-kinkekaardi väärtuse saab valida 5 ja 1000 euro vahel, täiseurodes. Ühe tellimusega on võimalik soetada e-kinkekaarte kokku kuni 10 000 euro väärtuses.

 • Kuidas e-kinkekaardiga maksta saab?

  E-kinkekaardiga iseteeninduskassas maksmiseks ava kinkekaart nutitelefonis ja vali kassaekraanilt makseviisiks Partner kinkekaart. Seejärel suuna telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood iseteeninduskassa skanneri poole. Tavakassas anna Partner e-kinkekaardiga maksmise soovist teada klienditeenindajale ning seejärel suuna telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood kassa skanneri poole.

  Soovi korral on võimalik ka e-kinkekaart välja printida või Partner e-kinkekaardi ID-numbri alusel vahetada see plastist Partner kinkekaardi vastu Kaubamaja, Selveri või Delice’i infoletis.

 • Kus Partner e-kinkekaarte osta saab?

  Partner e-kinkekaarte saab osta ainult siin kodulehel. Ühe tehinguga saab osta kuni 50 Partner e-kinkekaarti korraga, mis võivad soovi korral olla erinevate väärtustega. Partner e-kinkekaardi väärtuse saab valida 5 ja 1000 euro vahel, täiseurodes. Suurema koguse puhul tuleb teha mitu tehingut.

 • Kus Partner e-kinkekaardiga maksta saab?

  Partner e-kinkekaardiga saab tasuda Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes kõikide kaupade eest kaardil oleva saldo ulatuses. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut Partner kinkekaarti. E-kinkekaardiga saab maksta nii tavakassades kui ka SelveEkspressi, DeliceEkspressi ning PartnerEkspressi kassades. E-poodides Partner e-kinkekaardiga ostu eest tasuda ei saa.

 • Kas saab saata mitu Partner e-kinkekaarti korraga?

  Ühe tehinguga saab saata maksimaalselt 50 Partner e-kinkekaarti, mis võivad soovi korral olla erinevate väärtustega. Partner e-kinkekaardi väärtuse saab valida 5 ja 1000 euro vahel, täiseurodes. Suurema koguse puhul tuleb teha mitu tehingut. Ühe tellimusega on võimalik soetada e-kinkekaarte kokku kuni 10 000 euro väärtuses.

 • Kas Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olevat summat saab vahetada rahaks?

  Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olevat summat ei saa vahetada rahaks.

 • Kas Partner e-kinkekaarti saab vahetada Partner kinkekaardi vastu?

  E-kinkekaarti saab vahetada samas vääringus ja sama kehtivusajaga Partner kinkekaardi vastu Kaubamaja, Selveri ning Delice´i infoletis. E-kinkekaardi vahetamisel esita kas e-kinkekaardi ID number, välja prinditud või mobiilis ette näidatud Partner e-kinkekaart. E-kinkekaardi vahetamisel esita palun isikut tõendav dokument.

 • Kui palju raha on mu Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil ja kaua see kehtib?

  Saldot ja kehtivusaega saad kontrollida ka Kaubamaja, Selveri, Delice’i, I.L.U. ja L’Occitane’i kassadest ning Selveri, Delice’i ja Kaubamaja infoletist.

 • Kas saab maksta mitme Partner kinkekaardi ja Partner e-kinkekaardiga korraga?

  Kui ostusumma ületab Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas, pangakaardiga, teiste kinkekaartidega või Partnerkaardi boonuspunktidega. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada korraga nii Partner kinkekaarti kui ka Partner e-kinkekaarti. Kui ostusumma on väiksem kui Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olev summa, siis võetakse kinkekaardilt maha ostu sooritaja poolt soovitud summa ja ülejäänud osa on kasutatav maksevahendina järgmistel ostukordadel.

 • Mida teha, kui saatsin Partner e-kinkekaardi valele meiliaadressile või kui see ei ole jõudnud adressaadini?

  Partner e-kinkekaarti saates kontrolli kindlasti üle, kas sisestasid õige aadressi. Kahjuks ei saa me aidata, kui Partner e-kinkekaardi saaja e-posti aadress on suletud, postkasti maht on täis või Partner e-kinkekaardi edastamine kolmandale isikule on tehniliselt teostamatu. Sellisel juhul Partner e-kinkekaardile makstud summat ostjale ei hüvitata.

 • Mida teha, kui olen kaotanud oma Partner kinkekaardi?

  Ole oma kinkekaardiga hoolas – ära anna seda edasi või ära jäta avalikus kohas nähtavale kohale. Kaotatud või varastatud kinkekaarte me kahjuks hüvitada ei saa. Nimetatud juhul ei kuulu kolmandate isikute poolt kasutatud summa ostjale ega Partner kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele.

 • Mida teha, kui olen kustutanud oma Partner e-kinkekaardi?

  Partner e-kinkekaardi kustutamise korral kirjuta e-kinkekaart@kaubamaja.ee.

 • Kas ma võin Partner kinkekaardi või Partner e-kinkekaardi kellelegi teisele kasutada anda?

  Ära anna oma kinkekaarte teistele. Me ei saa vastutada kinkekaardi kolmanda isiku kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Nimetatud juhul ei kuulu kolmandate isikute poolt kasutatud summa ostjale ega kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele.

 • Mida teha kui Partner kinkekaart või Partner e-kinkekaart ei tööta korralikult?

  Kui Sinu Partner kinkekaart või Partner e-kinkekaart ei tööta korralikult, siis saad selle Selveri, Delice´i või Kaubamaja infoletis välja vahetada uue Partner kinkekaardi vastu. Uuele kaardile kantakse üle kinkekaardil olnud kasutamata summa ja kehtivusaeg.

 • Kuidas leian Partner kinkekaardi ja Partner e-kinkekaardi kohta rohkem infot?

  Uusimate täienduste ja muudatustega tingimused leiad siitsamalt lehelt.

 • Kaua kehtivad varem ostetud Kaubamaja, Selveri, ABC Kinga, SHU või I.L.U. kaupluste paberist kinkekaardid?

  Alates 18.11.2016 kaotavad kehtivuse kõik Tallinna Kaubamaja Grupi jaekaupluste (Kaubamaja, Selver, ABC King, SHU ja I.L.U.) paberkinkekaardid.