Ärikliendile

Partner kinkekaardid
Partner kinkekaardid on uus mugav võimalus pidada meeles oma töötajaid ja praeguseid ning tulevasi koostööpartnereid. Partner kinkekaartide peamiseks eeliseks on see, et neid saab kasutada Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U.kauplustes üle Eesti. See tähenda, et iga kingisaaja leiab endale midagi sobivat. Kaarte saab osta fikseeritud 10€, 30€ ja 50€ väärtusega või määrata kingitusele ise sobiv suurus kuni 3000€. Partner kinkekaardi teeb eriliseks ka pikk kehtivusaeg - 3 aastat.

Soovid tellida Partner kinkekaarte arve alusel?

Pöördu Kaubamaja või Selveri infoletti, helista klienditeeninduse
telefonil 13 444 või kirjuta e-kinkekaart@partnerkaart.ee

Kinkekaardid

Tutvu Partner kinkekaardi ja e-kinkekaardi tingimustega siin.

E-kinkekaart
Partner e-kinkekaarte saad kinkida kohe, arvuti tagant lahkumata. Siin lehel saad osta kuni 50 kinkekaarti korraga ning seda 24 tundi ööpäevas. Vali sobiv kujundus, lisa soovitud summa kuni 300€, maksa internetipangas ning e-kirjad Sinu kingitusega lähevadki teele. Kõik see ei võta rohkem kui 5 minutit.

E-kinkekaardi eest on võimalik tasuda internetipangas või pangakaardiga.

Kingi saajale piisab e-kinkekaardi printimisest. Ühe kaardiga saab ta saldo ulatuses maksta mitu korda ning kaart kehtib lausa 3 aastat. Soovi korral võib ta e-kinkekaardi ID numbri alusel vahetada Kaubamaja või Selveri infoletis ka plastikust Partner kinkekaardi vastu. Nii lihtne see ongi.

Osta e-kinkekaart

picture