Ärikliendile

Partner kinkekaardid

Partner kinkekaardid on mugav võimalus pidada meeles oma töötajaid ja praeguseid ning tulevasi koostööpartnereid. Partner kinkekaartide peamiseks eeliseks on see, et neid saab kasutada Kaubamajas, Selveris, Delice’is ning I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes üle Eesti. See tähendab, et iga kingisaaja leiab endale midagi sobivat. Kinkekaardi väärtuse saad määrata ise vahemikus 5–3000 €. Partner kinkekaardi teeb eriliseks ka pikk kehtivusaeg - 3 aastat.

Soovid tellida Partner kinkekaarte arve alusel?

Pöördu Kaubamaja, Selveri või Delice´i infoletti või kirjuta e-kinkekaart@partnerkaart.ee.

business.gift_cards

Tutvu Partner kinkekaardi ja e-kinkekaardi tingimustega siin.

E-kinkekaart

Partner e-kinkekaarte saad kinkida kohe, arvuti tagant lahkumata. Siin lehel saad osta kuni 50 kinkekaarti korraga ja ühe tellimusega on võimalik soetada e-kinkekaarte kokku kuni 10 000 euro väärtuses ning seda 24 tundi ööpäevas. Vali sobiv kujundus, lisa soovitud summa (kuni 1000 eurot kaardi kohta), maksa internetipangas ning e-kirjad Sinu kingitusega lähevadki teele. Kõigele sellele kulub vaid 5 minutit. Suurema koguse puhul tuleb teha mitu tehingut.

E-kinkekaardi eest on võimalik tasuda internetipangas või ettemaksuarve alusel.

Partner e-kinkekaardiga maksmiseks peab kingisaaja avama kinkekaardi nutitelefonis ja valima iseteeninduse kassaekraanilt makseviisiks Partner kinkekaardi. Seejärel tuleb suunata telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood iseteeninduskassa skanneri poole. Tavakassas tuleb Partner e-kinkekaardiga maksmise soovist teada anda klienditeenindajale ning seejärel suunata telefoni ekraanile kuvatud kinkekaardi QR-kood kassa skanneri poole.

Soovi korral saab kingisaaja vahetada e-kinkekaardi ID-numbri alusel Kaubamaja, Selveri või Delice’i infoletis plastist Partner kinkekaardi vastu. Ühe kaardiga saab saldo ulatuses maksta mitu korda ning kaart kehtib lausa 3 aastat. Nii lihtne see ongi.

Osta e-kinkekaart

Sisene ärikliendi iseteenindusse

Või registreeri konto