Kinkekaardist

Mis on Partner e-kinkekaart?

card

Partner e-kinkekaart on kõige kiirem ja innovaatilisem võimalus kingi tegemiseks.

Kuidas kinkida?

1. Vali meelepärane kujundus
2. Sisesta kingisaaja e-posti aadress
3. Määra kingi summa
4. Maksa internetipangas.

Nii lihtne ongi.
Kingisaaja e-postkasti jõuab Sinu soovidega e-kinkekaart.
E-kinkekaardi kasutamiseks prindi kinkekaart välja või vaheta see Kaubamaja või Selveri infoletis plastikust Partner kinkekaardi vastu. E-kinkekaardi vahetamiseks esita isikut tõendav dokument ning näita teenindajale mobiilist e-kinkekaarti või esita välja prinditud e-kinkekaart.

Välja prinditud e-kinkekaarti saab kasutada maksmiseks Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. jaekauplustes üle Eesti. Kinkekaardil olevat summat ei pea korraga ära kulutama – võid selle jagada ära mitme ostu vahel.

Vaata väljasaadetava kirja ja Partner e-kinkekaardi näidist:
Kirja näidis
Partner e-kinkekaardi näidis

Tutvu kasutustingimustega siin.

OSTA E-KINKEKAART

Mis on Partner kinkekaart?

card

Partner kinkekaart on nagu vana hea kinkekaart. Magnetribaga plastikkaart ei lähe katki, see mahub rahakoti vahele ning sellega saab saldo ulatuses oste sooritada.

Kaarti saab osta ja sellega tasuda Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kauplustes üle Eesti. Müügil on fikseeritud summaga 10€, 30€ ja 50€ kaardid ning vaba väärtusega kaart, kus saad kingi suuruse ise määrata. Partner kinkekaardi teeb eriliseks ka pikk kehtivusaeg, lausa 3 aastat.

Tutvu kasutustingimustega siin.

Kontrolli saldot ja kehtivusaega

Kui palju on mul kinkekaardil raha ja kaua see kehtib?

Kontrolli saldot ja kehtivusaega

Küsimused, mis Sul võivad tekkida:

Mis on Partner kinkekaart?
Partner kinkekaart on uus plastikust kinkekaart, mis kehtib Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, I.L.U. ja SHU kauplustes üle Eesti. Plastikust Partner kinkekaardi teeb eriliseks see, et sellega saab saldo ulatuses mitu korda maksta ning see kehtib 3 aastat.
Mis väärtuses Partner kinkekaarte saab osta?
Müügil on 10 €, 30 € ja 50 € fikseeritud väärtusega kaardid ning määramata väärtusega kaart, kuhu saad teha ühekordse rahalise sissemakse vahemikus 10–3000 €, täiseurodes.
Kus Partner kinkekaarte osta saab?
Partner kinkekaarte saab osta sularahas või pangakaardiga Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, I.L.U. ja SHU kauplustes üle Eesti. Määramata väärtusega kaarte ei saa osta Selveri tavakassades ning Kaubamaja toidumaailmas. Selve Ekspressi ja Partner Ekspressi kassades kinkekaarte osta ei saa. Partner kinkekaarte ei saa osta teiste kinkekaartide ja boonuspunktide eest.
Kus Partner kinkekaardiga maksta saab?
Partner kinkekaardiga saab tasuda üksnes Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. jaekauplustes kaardil oleva saldo ulatuses kõikide kaupade eest. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut Partner kinkekaarti. Selve Ekspressi ja Partner Ekspressi kassades Partner kinkekaardiga maksta ei saa. Kaubamaja, Selveri ning I.L.U. e-poodides Partner kinkekaardiga maksta ei saa.
Mis on Partner e-kinkekaart?
Partner e-kinkekaart on nagu tavaline kinkekaart, aga selle saad kingisaajale saata e-postiga. Partner e-kinkekaardi saatmine on lihtne ning võtab kõigest 5 minutit – sisesta kingisaaja kontaktid, vali sobiv kujundus, määra kingi suurus ning maksa internetipangas. Partner e-kinkekaarte saad saata www.partnerkaart.ee nii arvuti, telefoni kui ka tahvelarvutiga. Partner e-kinkekaardi väärtuse saab valida 5 ja 300 euro vahel, täiseurodes.
Kus Partner e-kinkekaarte osta saab?
Partner e-kinkekaarte saab osta ainult siin kodulehel. Ühe tehinguga saab osta maksimaalselt 50 Partner e-kinkekaarti, mis võivad soovi korral olla erinevate väärtustega. Suurema koguse puhul tuleb teha mitu tehingut või pöörduda klienditoe poole.
Kus Partner e-kinkekaardiga maksta saab?
Partner e-kinkekaardiga saab tasuda üksnes Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. jaekauplustes kaardil oleva saldo ulatuses kõikide kaupade eest. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut Partner kinkekaarti. Selve Ekspressi ja Partner Ekspressi kassades Partner kinkekaardiga maksta ei saa. Kaubamaja, Selveri ning I.L.U. e-poodides Partner e-kinkekaardiga maksta ei saa.
Kas saab saata mitu Partner e-kinkekaarti korraga?
Ühe tehinguga saab osta maksimaalselt 50 Partner e-kinkekaarti, mis võivad soovi korral olla erinevate väärtustega. Suurema koguse puhul tuleb teha mitu tehingut või pöörduda klienditoe poole.
Kas Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olevat summat saab vahetada rahaks?
Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olevat summat ei saa vahetada rahaks.
Kas Partner e-kinkekaarti saab vahetada Partner kinkekaardi vastu?
Välja prinditud või mobiilis ette näidatud Partner e-kinkekaardi saab vahetada samas vääringus ja sama kehtivusajaga Partner kinkekaardi vastu Kaubamaja ning Selveri infoletis. E-kinkekaardi vahetamisel esita palun isikut tõendav dokument.
Mis saab, kui mul ei ole Partner e-kinkekaardi printimise võimalust?
Kingisaaja saab vahetada Partner e-kinkekaardi plastikust Partner kinkekaardi vastu isikut tõendava dokumendi alusel ja Partner e-kinkekaardi ettenäitamisel mobiililist.
Kui palju raha on mu Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil ja kaua see kehtib?
Kõige lihtsam on oma kinkekaardi saldot ja kehtivusaega kontrollida logides sisse Partnerkaardi iseteeninduskeskkonda siinsamas lehel. Saldot ja kehtivusaega saad kontrollida ka Kaubamaja, Selveri, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kassadest ning Kaubamaja ja Selveri infoletist või helistades infotelefonil 13 444 tööpäevadel kella 9–17. Partner kinkekaart ja Partner e-kinkekaart kehtivad 36 kuud. Pärast kehtivusaja lõppemist suletakse maksevõimalus automaatselt ja kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa ning see ei kuulu tagastamisele.
Kas saab maksta mitme Partner kinkekaardi ja Partner e-kinkekaardiga korraga?
Kui ostusumma ületab Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas, pangakaardiga, teiste kinkekaartidega või Partnerkaardi boonuspunktidega. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada korraga nii Partner kinkekaarti kui ka Partner e-kinkekaarti. Kui ostusumma on väiksem kui Partner kinkekaardil või Partner e-kinkekaardil olev summa, siis võetakse kinkekaardilt maha ostu sooritaja poolt soovitud summa ja ülejäänud osa on kasutatav maksevahendina järgmistel ostukordadel.
Mida teha, kui saatsin Partner e-kinkekaardi valele meiliaadressile või kui see ei ole jõudnud adressaadini?
Partner e-kinkekaarti saates kontrolli kindlasti üle, kas sisestasid õige aadressi. Kahjuks ei saa me aidata, kui Partner e-kinkekaardi saaja e-posti aadress on suletud, postkasti maht on täis või Partner e-kinkekaardi edastamine kolmandale isikule on tehniliselt teostamatu. Sellisel juhul Partner e-kinkekaardile makstud summat ostjale ei hüvitata.
Mida teha, kui olen kaotanud oma Partner kinkekaardi?
Ole oma kinkekaardiga hoolas – ära anna seda edasi või ära jäta avalikus kohas nähtavale kohale. Kaotatud või varastatud kinkekaarte me kahjuks hüvitada ei saa. Nimetatud juhul ei kuulu kolmandate isikute poolt kasutatud summa ostjale ega Partner kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele.
Mida teha, kui olen kustutanud oma Partner e-kinkekaardi?
Partner e-kinkekaardi kustutamise korral kirjuta e-kinkekaart@kaubamaja.ee või helista 13 444.
Kas ma võin Partner kinkekaardi või Partner e-kinkekaardi kellelegi teisele kasutada anda?
Ära anna oma kinkekaarte teistele. Me ei saa vastutada kinkekaardi kolmanda isiku kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Nimetatud juhul ei kuulu kolmandate isikute poolt kasutatud summa ostjale ega kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele.
Mida teha kui Partner kinkekaart või Partner e-kinkekaart ei tööta korralikult?
Kui Sinu Partner kinkekaart või Partner e-kinkekaart ei tööta korralikult, siis saad selle Selveri või Kaubamaja infoletis välja vahetada uue Partner kinkekaardi vastu. Uuele kaardile kantakse üle kinkekaardil olnud kasutamata summa ja kehtivusaeg.
Kuidas leian Partner kinkekaardi ja Partner e-kinkekaardi kohta rohkem infot?
Uusimate täienduste ja muudatustega tingimused leiad siitsamalt lehelt.
Kaua kehtivad varem ostetud Kaubamaja, Selveri, ABC Kinga, SHU või I.L.U. kaupluste paberist kinkekaardid?
Alates 18.11.2016 kaotavad kehtivuse kõik Tallinna Kaubamaja Grupi jaekaupluste (Kaubamaja, Selver, ABC King, SHU ja I.L.U.) paberkinkekaardid.